Radiofrekvence - lifting obličeje, krku, dekoltu, redukce vrásek, zmenšení podbradku, redukce tukové tkáně v obličeji (modelace obličeje) podpora tvorby kolagenu

Radiofrekvence je metoda, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla: obličeje, krku, dekoltu, bříška, paží a nohou, hýždí a zád, obličeje. A bez chirurgického zákroku.

Pro omlazení pokožky se využívá kyselina hyaluronová, která se aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. urychluje se bunečný metabolismus, ve tkání dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti.

 

Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod.
Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu.

Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky.

Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit několik sezení, v závislosti na ošetřované partii.

Pro oblast krku a obličeje se doporučuje 3 – 5 ošetření každých 5 – 7 dní po dobu 30 minut. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá či povadlá pleť) či větším podbradku doporučujeme více ošetření.  Poté může klient docházet na pravidelné udržovací zákroky.                           

Pro ostatní partie těla je doporučováno většinou 6 – 8 ošetření po dobu 30 – 60 minut, v závislosti na ošetřované partii.

KAVITACE

Tvarování postavy, redukce celulitidy, vhodnépro oblasti s vyšším výskytem tuku

Ultrazvukové vlny řízeně zahřívají tkáň v různých hloubkách. Při použití přístroje dochází k redukci tukové tkáně, vyhlazení a vypnutí pokožky, snížení celulitidy a oživení pojivové tkáně.Ve většině případů je k výslednému efektu potřeba cca 3 - 6 ošetření, mezi kterými by měl být časový rozestup 2 - 3 týdny.
Před a po ošetření je potřeba dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje.

Metodu je možné provádět během celého roku.