Masáže 

Klasická rekondiční masáž

K hlavním přednostem rekondiční klasické masáže patří uvolnění zatuhlých svalů a odstranění svalového napětí. Zmírňuje bolest po přetížení, zvětšuje pohyblivost kloubů. Stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla, zvyšuje pružnost pokožky. podporuje pravidelný spánek, odstraňuje únavu, migrény a otoky a celkové osvěžení organismu po fyzické či psychické námaze.

Masáž proti celulitidě a formování postavy

Celulitida vzniká jako důsledek hromadění tukové tkáně se současným stárnutím podkožního vaziva. Vlivem hormonálních změn se oslabuje čistící funkce lymfatického systému a tukové buňky na sebe začnou vázat odpadní látky, kterých se tělo nedokázalo zbavit. Na místech, kde je proudění krve a lymfy oslabeno se vytváří  nevzhledné ďolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry.

Masáž proti celulitidě a formování postavy  kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Indická masáž hlavy (antistresová)

Tato imdická masáž hlavy přinese Vašemu tělu pocit odpočinku, přispěje k větší duševní pohodě a celkově fizicky a psychicky zharmonizuje organismus. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasu.

Manuální lifting obličeje

Lifting je nová neinvazivní technika masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonnům v kosmetické péči. Manuální lifting obličeje výrazně vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní system. Urychlení tkáňového metabolizmu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku. Masáží se uvolní napětí obličeje. 

Mikromasáž očního okolí

Masáž oddaluje proces stárnutí, zabraňuje váčkům a kruhům pod očima, působí proti únavě očí. Pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy. Vhodná také pro muže,zejména když tráví více času za volantem.